Körfez Özel Eğitim | Gülünce Özel Eğitim
Kurumsal
HakkımızdaEğitim Kadromuzİnsan Kaynakları
 
Bize Ulaşın
Gülünce Özel Eğitim : Yavuz Sultan Selim Mahallesi Çetin Sokak No:28 Körfez / Kocaeli 
Gülünce Özel Eğitim : info@gulunce.com.tr
Gülünce Özel Eğitim : (0262) 526 72 53
(0541) 526 72 54 
     
Takip Edin
Gülünce Özel Eğitim
Gülünce Özel Eğitim
Gülünce Özel Eğitim

 

 
Hakkımızda

hakkımızda | Gülünce Özel EğitimToplumsal değişimin ve gelişimin bireyden başladığı felsefesinden hareketle en büyük yatırımın, insana yapılan yatırım olduğunun farkındayız. Yetersizliği engele dönüştürmeden bireylerin toplumsal yaşama tam katılımlarını sağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve bu kurumun denetiminde 2006 yılında faaliyetine başlayan Gülünce Özel Eğitim Anaokulu kurulduğu günden beri eğitim kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitimde kaybedilecek fert yoktur ilkesinden hareketle özel eğitimdeki son gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen, değişimlere açık, bilimselliği ön planda tutan bir eğitim kurumuyuz.

Amacımız, engellinin bağımsız yaşam becerilerini kazanması ve bu yolla toplumsallaşmasını sağlamaktır.

Bu amacı gerçekleştirmek için uzman eğitimci kadromuz, eğitim anlayışımız ve yaşamın her alanında engellinin var olduğunu hissettiren sosyal etkinliklerimiz, aile destek gruplarımız ve eğitici etkinliklerimizle yoğun çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Uzun ve zahmetli bir süreç olan özel eğitim özel gereksinimli çocuğun toplumsallaşmasının tek yoludur. Hizmete başladığı günden beri daha iyiye ve daha güzele ulaşmak için hedeflerini daima yüksek tutan kurumumuz, tüm imkanları ve uzman personeli ile bu zor süreçte her zaman yanınızda olacaktır.

Saygılarımızla...

 
 
Körfez Özel Eğitim Kurumlarıİletişim körfez özel eğitim